Vánoční besídka

V pátek 12. prosince se v sále obecního úřadu v Mašovicích uskutečnilo předvánoční setkání dětí, vyučujících a rodičů. Všechny děti naší školy si pro tuto příležitost připravily krásné vystoupení, které přispělo ke kouzelné vánoční atmosféře. Obecenstvo zaplněného sálu tak mohlo zatleskat dětem z první třídy paní učitelky Kociánové, které si připravily pásmo vtipných básniček a veselý country tanec.

Děti druhého a třetího ročníku ze třídy paní učitelky Sajtlové se rozhodly pro anglickou dramatizaci klasické pohádky o Popelce, kterou doprovodily vtipnými momenty a situacemi, anglickými písničkami a tanečky.

Pomyslnou třešničkou na dortu byla povedená dramatizace pohádky Mrazík, kterou předvedli žáci 4. a 5. rořníku pod vedením paní ředitelky Bětíkové. Jejich suverénní výkon jen podtrhly vtipné dialogy a krásné kostýmy, které jim rodiče pro tuto příležitost připravili.

Nesmíme také opomenout vystoupení pěveckého kroužku a Mašovického sboru dospělých, které provázelo celým programem a přispělo k pěkné předvánoční náladě.

Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu, protože se s velmi těžkým úkolem vystoupit před zaplněným sálem vypořádali se ctí!