Login

9. ročníku běhu do vrchu v Karolininých sadech

Dne 22. 4. se sportovně nadaní žáci naší školy zúčastnili 9. ročníku běhu do vrchu v Karolininých sadech ve Znojmě. Závodu Karolinka Kap(ut) se účastnilo více než 350 běžců ze Znojemska, naši školu zde reprezentovalo 14 závodníků, kteří byli rozděleni do 3 kategorií.
V první kategorii  závodili chlapci z 1. - 3. ročníku, kterých se přihlásilo 90, proto musel být start této kategorie rozdělen do tří rozběhů. Bohužel řídit tak velkou skupinu dětí s sebou nese i svá úskalí. Méně hlasitý povel startéra zaslechli chlapci později, ale i přesto se dokázali probojovat do předních pozic. Nejlépe si vedl JAN KLIKA, který se umístil na 6. příčce ve svém rozběhu, o tři příčky za ním doběhl Ondřej Matoušek s Vladimírem Havlíčkem, dalšími reprezentanty v této kategorii byli Nicolas Pelikán, Ondřej Kříž, Matyáš Foit, Jiří Maxera, Jan Hřebeský a  Štěpán Slaný.
Jedinou dívčí zástupkyní naší školy byla JANA COUFALOVÁ z třetího ročníku, která se následovala svého kolegu a umístila se též na 6. místě.
Své zástupce jsme měli také v kategorii pro 4. – 5. ročník, kde nás zastupovali Adam Pfeffer, Petr Langer, Jaroslav Veleba a Michal Štáva.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.