Na tomto webu používáme:

Kategorie: Nezbytně nutné

Pověřenec školy

Věc: Oznámení pověřence – ZŠ Mašovice, okres Znojmo

Základní škola, Mašovice, okres Znojmo, přísp. org., oznamuje v souvislosti s GDPR:

• identifikace správce nebo zpracovatele:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA,  MAŠOVICE, OKRES ZNOJMO, PŘÍSPĚVKOVÁ ORG.,   MAŠOVICE 112, 669 02  ZNOJMO, IČO: 71001441

• označení pověřence (jméno, příjmení)

Ing. Tomáš Šoba

• kontaktní údaje na pověřence (e-mail, telefon)

e-mail: tomas.soba@centrum.cz

bydliště: Mašovice 29

v Mašovicích 21. 05. 2018

OBECNÉ INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Základní škola, Mašovice, okres Znojmo, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR).

Základní škola Mašovice je správcem Vašich osobních údajů, které zpracovává zejména za účelem:

1) zápis k základnímu vzdělávání,

2) zajištění základního vzdělávání,

3) zájmové vzdělávání ve školní družině.

Kontaktní adresa správce:

Pověřence pro ochranu osobních údajů zajišťuje smluvní partner - ing. Tomáš Šoba.
Vaše nezbytné osobní údaje jsou shromažďovány a dále zpracovávány zejména na základě splnění právních povinností, které se na školu vztahují.

Další nezbytné osobní údaje mohou být shromažďovány za účelem splnění smlouvy mezi školou a Vámi.
V některých případech mohou být Vaše osobní údaje shromažďovány a dále zpracovávány na základě Vámi uděleného souhlasu, který vždy vyjadřuje svobodný, konkrétní, informovaný a jednoznačný projev Vaší vůle se zpracováním Vašich osobních údajů za daným účelem a jehož součástí je vždy informace o možnosti udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Při zpracování Vašich osobních údajů nedochází k automatizovanému rozhodování, na jehož základě by byly činěny úkony či rozhodnutí, jejichž obsahem by byl zásah do Vašich práv či oprávněných zájmů.

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány pouze po nezbytnou dobu, která je individuální pro jednotlivé účely zpracování. Po uplynutí této doby jsou osobní údaje zlikvidovány nebo jsou dále uchovány po dobu stanovenou platným Spisovým a skartačním plánem, vydaným v souladu se zákonem č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti jejich zpracování, případně uplatnit právo na přenositelnost údajů a další práva podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů.

Svá práva a požadavky uplatňujte na kontaktní adrese správce.

Vaše požadavky budou vždy řádně posouzeny a vypořádány v souladu s příslušnými ustanoveními obecného nařízení. V případě, že nebudete souhlasit s vypořádáním Vašich požadavků a žádostí, máte právo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.